Fudbal

Subota, 31.07.2021.

22:52

Remi Radničkog i Radnika

Fudbaleri Radničkog iz Niša odigrali su 1:1 protiv Radnika iz Surdulice u utakmici 3. kola Linglong Superlige Srbije.

Izvor: SN

Autor: SN

Radnik je u Surdulici dočekao niški Radnički, a meč završen bez pobednika – 1:1.

Gost je do vođstva došao već u 3. minutu kada je gol postigao Uroš Milovanović, a do poravnanja je došlo u 20. minutu golom Miljana Škrbića.

Taj prvi pogodak je bio veoma lep, lob sa skoro 30 metara i možete ga videti OVDE.

Što se ostatka utakmice tiče, Radnik je u 57. minutu imao i penal, ali ga nije realizovao i upisali su i treći remi ove sezone.

Radničkom je druga nerešena utakmica uz jednu pobedu.