0
Odbojka

ODBOJKAŠICE OSETILE PRVI PORAZ NA OI: Brazilke sigurne na prvom mestu!

Objavljeno: 31.07.21 u 11:42

Odbojkašice Srbije pretrpele su prvi poraz u grupnoj fazi takimčenja na Olimpijskim igrama.

Odbojkašice Brazila nanele su prvi poraz srpskim odbojkašicama, posle tri uzastopne pobede na startu takmičenja. Brazilke sada imaju maksimalan učinak i dva boda prednosti u odnosu na naš tim.

Naše odbojkašice su imale prednost na početku prvog seta, ali onda je usledio preokret i odbojkašice Brazila su znale kako da je sačuvaju, te došle do pobede 25:20. Drugi set Brazilke počinju na neverovatan način i nisu dozvolile srpskim odbojkašicama ni da im priđu, ubedljivo su pobedili us etu sa 25:16.

Naše odbojkašice se vraćaju u meč, uspele su da osvoje treći set rezultatom 25:13 i tako meč odvedu u neizvesnu zavrešnicu. Brazilke to nisu dozvolile i rutinski završile četvrti set rezultatom 25:19.

Narednu utakmicu selekcija Srbije igra sa Južnom Korejom, dok će reprezentacija Brazila snage odmeriti sa Kenijom.