RUTINSKI TRIJUMF ZA NASTAVAK EVROPSKOG SNA: Čukarički SLAVIO u Azerbejdžanu

Srbija Danas
Srđan Mijailović, Čukarički
Srđan Mijailović, Čukarički / Izvor: MN Press
Čekaju protivnika.

Fudbaleri Čukaričkog su savladali  kao gosti Sumgait u Azerbjedžanu sa 2:0 (2:0) u revanš meču drugog kola kvalifikacija za Ligu konferencija. Budući da je prošle nedelje bilo 0:0 u Beogradu, srpski predstavnik nastavlja takmičenje gde će igrati protiv boljeg iz dvomeča Hamarbi – Maribor (u prvom meču su Šveđani na svom terenu slavili sa 3:1).

U Beogradu počinje besplatna škola tenisa za decu – Na prvi čas dolazi Viktor Troicki

IVANIĆ: Nikad nisam igrao u lepšoj atmosferi

GROBARI U EUFORIJI: Sjajna vest za Partizan pred meč u Slovačkoj

U 10. minutu je Srđan Mijailović prošao po desnoj strani, fino zavrnuo loptu na nekih sedam metara gde se našao Ndiaje koji je glavom pogodio suprotni ugao za vođstvo Čuke.

Samo šest minuta kasnije sudija Daugbjerg iz Danske nije imao nodoumica i pokazao je na belu tačku odakle je kapiten Marko Docić bio precizan. Bilo je do kraja prilika na obe strane, ali se rezultat nije menjao.