Bombardovanje Kairata by Aleksandar Katai (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sre. 28.07.21. | 21:20

Zvezda vodi 3:0 na poluvremenu

Prvo poluvreme iz snova za Crvenu zvezdu u revanšu protiv Kairata!

Ne samo da je Zvezda neutralisala prednost Kazahsatnaca iz prvog meča već je stekla i sjajnu prednost za samo 45 minuta. Ima srpski šampion velikih 3:0 na poluvremenu, a imao je nekoliko dobrih šansi da vodi i ubedljivije. Mada i ovo bi trebalo da je dosta za prolaz. Kazahstanci su u nokdaunu…

Izabrane vesti

A arhitekta Kairatovog sloma u prvom poluvremenu je magični Aleksandar Katai. Postigao je prelep gol za 1:0 u 25 minutu šutem sa dvadesetak metara, potom je Dioni duplirao vođstvo da bi Katai drugim golom u finišu poluvremenu razgalio preko 20.000 mališana na Marakani.

Osteio je Katai da je golman Kazahstanaca nesiguran i još jednim sjajnim udarcem sa distance ga matirao. Iz slobodnjaka iskosa sa oko 20 metara je lukavo gađao u suprotan ugao i opet pronašao put do mreže. Zvezda ima fenomenalan rezultat na poluvremenu i jednom nogom je u trećem kolu kvalifikacija gde je čeka moldavski Šerif.