Raspored utakmica Superlige Srbije

RADNIK SA IGRAČEM MANJE OSTAO NEPORAŽEN: Mogli su čak i pobede!

Objavljeno: 26.07.21 u 21:08

Kolubara je remizirala sa Radnikom 1:1 u drugom kolu Super lige Srbije.

Domaćin je odlično otvorio meč, imali su nekoliko početnih prilika i jednu od njih su uspeli da iskoriste. Veteran Marko Vučetić zatresao je mrežu Radnika u trećem minutu igre. Kolubara je održavala prednost tokom celog poluvremena i rezultatom 1:0 se otišlo na pauzu.

Drugo poluvreme je počelo veoma loše po Radnik, u 53. minutu drugi žuti karton dobio je Oreščanin. Gosti su pored deficita od jednog gola imali i igrača manje. Međutim to im je bio podstrek da ostatak meča odigraju još jače. Preuzeli su inicijativu, a nagrada je usledila u 74. minutu, izjednačenje je doneo Radmanović.

Utakmica je završena rezultatom 1:1. Kolubara posle poraza od Napretka (3:0) dolazi do prvog boda u novoj sezoni. Radniku je ovo druga nerešena utakmica pošto je u prošlom kolu remizirao sa Metalcem (0:0).

Sledeću utakmicu Kolubara ide u Bačku Topolu gde će igrati protiv TSC Bačke Topole. Dok će Radnik ugostiti Radnički iz Niša.

SUPER LIGA SRBIJE – 2. KOLO

Petak

Radnički 1923 – Spartak Subotica 3:2 (2:1)

(Trifunović 4, 19, Branović autogol – Milošević 22, Tufegdžić 51)

Voždovac – Proleter 2:1 (1:0)

(Milosavljević 23, 51 – Kaluđerović 49)

Subota

Crvena zvezda – Mladost 1:0 (1:0)

(Ivanić 45)

Radnički Niš – Napredak 4:2 (1:2)

(Mitrović 13, Vujadinović 56, Škrbić 61, Kasalica 75 – Kocić 2, Marjanović 32 penal)