Fudbal-Super League Season 2021/2022 FK Vojvodina v FK Partizan Novi Sad, 25.07.2021. foto: Srdjan StevanovicStarsportphoto ©

PARTIZAN SE POBEDOM POPEO NA PRVO MESTO: Natho obezbedio nova tri boda! (VIDEO)

Objavljeno: 25.07.21 u 23:13

Partizan rutinskom pobedom izbio na čelo tabele.

Vojvodina posle teško osvojenog boda protiv Crvene zvezde, priliku za pobedu moraće da traži u narednom kolu.

Partizan je imao kontrolu tokom čitavog meča, počeli su ofanzivno, stvorili par šansi i onda odmah posle 4 minute igra postigao gol. U drugom poluvremenu  Partizan je nastavio da napada i stvara šanse pa je u 58. minutu igre duplirao prednost. Oba gola na meču postigao je Izraelac Bibras Natho. Vojvodina se posle dve utakmice nalazi na 12. mestu, dok je Partizan prvoplasirani.

Oba tima sada očekuju odlučujuće utakmice u borbi za narednu rundu Lige konferencija. Vojvodina će ugostiti Panevežis, iz prve utakmice nosi prednost od 1:0. Partizan putuje u Slovačku, takođe sa prednošću od 1:0.

View this post on Instagram

A post shared by HOT SPORTSKE VESTI (@hotsport.rs)

SUPER LIGA SRBIJE – 2. KOLO

Petak

Radnički 1923 – Spartak Subotica 3:2 (2:1)

(Trifunović 4, 19, Branović autogol – Milošević 22, Tufegdžić 51)

Voždovac – Proleter 2:1 (1:0)

(Milosavljević 23, 51 – Kaluđerović 49)

Crvena zvezda – Mladost 1:0 (1:0)

(Ivanić 45)

Radnički Niš – Napredak 4:2 (1:2)

(Mitrović 13, Vujadinović 56, Škrbić 61, Kasalica 75 – Kocić 2, Marjanović 32 penal)

Metalac – TSC Bačka Topola 2:4 (1:2)

(Cvetković 13, Stojić 90 – Tomanović 17, Banjac 19, Zec 50, 52)

Vojvodina – Partizan 0:2 (0:1)