Memfis strelac na debiju za Barselonu (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 24.07.21. | 22:06

Pogodio je sa bele tačke u 85. minutu za 3:1 protiv Đirone

Često je napadačima problem da probiju led kada promene sredinu, pa se nekada i otegne čekanje prvog gola, ali to nije slučaj sa Memfisom Depajem. One je u pobedi Barselone nad Đironom od 3:1 (2:1) u prijateljskoj utakmici postigao gol na debiju.

Ušao je u igru u 42. minutu, imao je nekoliko zapaženih poteza, a sve je krunisao golom iz penala kojim je overio pobedu Barselone.

Izabrane vesti

Preuzeo je odgovornost Depaj u 85. minutu, uzeo kratak zalet, šutirao snažno i Đirona nije imala šanse da se vrati u meč posle tog pogotka.

Inače je Barselona dva od tri gola dala sa penala, a prvi je pogodio Đerar Pike u 21. minutu. Posle toga je Rej Manaj ponovo bio strelac. Podsećanja radi, dao je tri gola na prošloj utakmici. Interesantno je da je i Đirona svoj jedini gol iz penala, a precizan je bio Saiz u 42. minutu.

Kumanu je verovatno važnije od pobede da se Memfis upisao u strelce, što se videlo i po njegovoj reakciji kada je lopta ušla u mrežu.

Podsećanja radi, Memfis je sa Barselonom potpisao ugovor na dve godine.