(©Reuters)

Fulam se opršta u stilu od elite, Junajted uveliko na odmoru (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | uto. 18.05.21. | 21:06

Brajan otkinuo bod Crvenim đavolima (1:1)

Uprkos činjenici da su već overili kartu za niži rang, fudbaleri Fulama na Old Traford su stigli sa željom da budu više od pukog statiste što im je u završnici susreta, golom Džoa Brajana, donelo zasluženi bod.

Kraj sezone i izostanak rezultatskog znaaja odrazili su se na igru izabranika Ole Gunara Solskjera, ali je početak susreta sa Fulamom nagoveštavao povratak Junajteda na pobedničko kolosek posle poraza od Lestera (1:2) i Liverpula (2:4).

Izabrane vesti

Evrogol Kavanija na asistenciju Bruna Fernandesa predstavljao je idealan početak za domaćina koji je mogao da udvostruči prednost preko Fernandesa u 26. minutu, a dve odlične šanse u drugom poluvremenu imao je Grinvud, međutim rezultat je ostao nepromenjen.

Ono što nije pošlo od ruke ofanzivcima domaćina, ali ni Karvalju i Lukmanu, uspeo je Brajan u 76. minutu kada je defanzivac na proigravanje Rida sa desnog boka glavom loptu prosledio u mrežu i postavio konačni rezultat.