Joveljić igra sjajno u Austriji (@Reuters)

Joveljić opet dva gola

Vreme čitanja: 1min | ned. 16.05.21. | 20:43

Smeši mu se povratak u Ajntraht i borba za mesto ustartnih 11...

Dejan Joveljić (21) blista u ausrijskoj Bundesligi. Mladi napadač izabrao je pravu sredinu za kaljenje i nema sumnje da bi od iduće sezone - pogotovo ukoliko Ajntraht proda Andrea Silvu - mogao da konkuriše za startnih 11 tima iz Frankfurta.

Joveljić je večeras nastavio seriju pogodaka u dresu Volfzbergera, potvrdivši da mu je Tirol jedan od omiljenih rivala. Prošlog mesesa dao mu je dva gola (2:0), da bi danas ponovio taj učinak, doduše ovoga puta samo za bod svog tima - 2:2.

Izabrane vesti

Nekadašnji prvotimac Crvene zvezde kreirao je preokret Volfzbergera (od 0:1 do 2:1) golovima u 62. i 69. minutu, međutim domaćin je u finišu uspeo da dođe do boda.

Joveljić trenutno na kontu ima 18 pogodaka i pet asistencija. U Bundesligi u proseku pogađa na svaka 144 minuta.