Fudbal

Subota, 15.05.2021.

15:55

Lids protutnjao kroz Barnli

Fudbaleri Lidsa pobedili su kao gosti ekipu Barnlija sa 4:0 (1:0) u susretu 36. kola Premijer lige.

Izvor: Z.K.

Autor: Z.K.

Tako su stigli do 16. pobede u sezoni i imaju još teoretske izglede da naredne sezone igraju u Evropi, jer imaju još dva meča do kraja.

Poveli su krajem prvog poluvremena, u 44. minutu strelac je bio Mateuš Klih posle odlične asistencije Rafinje.

Marselo Bjelsa je izvršio pravi potez kada je izveo u drugom delu iz igre napadača Patrika Bamforda.

Rodrigo Moreno je bio veoma raspoložen i uspeo je dva puta da zatrese mrežu ekipe sa "Turf Mura".

Prvo je Herison u 60. minutu povisio na 2:0, da bi potom Rodrigo stupio na scenu.

U 77. minutu je na dodavanje Herisona postigao treći gol na meču, a Herison mu je asistirao i u 79. minutu za konačnih 0:4.