Читај ми!

Barnli zadao kobni udarac Fulamu, Mitrović sledeće sezone u Čempionšipu

Fudbaleri Fulama izgubili su na svom terenu od Barnlija 2:0 u utakmici 35. kola Premijer lige, čime su izgubili i teoretske šanse da ostanu u elitnom takmičenju naredne sezone.

Previše prilika ove sezone propustili su fudbaleri Fulama da zadrže premijerligaški status, a konačan udarac zadao im je Barnli u utakmici 35. kola.

Gosti su lakše nego šte se očekivalo odneli tri boda sa "Krejven kotidža", čime je ekipa iz Londona i teoretski izgubila sve šanse da ostane u takmičenju.

Vestvud i Vud bili su strelaci za ekipu Šona Dajša u finišu prvog poluvremena, a Fulam nije mogao ni do gola, iako je Aleksandar Mitrović, za razliku od nekih prethodnih mečeva, šansu dobio od prvog minuta.

Ekipa Skota Parkera ostala je na 27 bodova, 10 manje od 17-plasiranog Sautemptona, tri kola pre kraja šampionata.

Fulam se vraća u Čempionšip, posle samo godinu dana, a veliko je pitanje da li će u ekipi ostati srpski reprezentativac, koji je u nekoliko navrata pokazao da je tu sredinu odavno prerastao.