KRISTAL PALAS SLAVIO NA BRAMAL LEJNU: Klub iz Londona srušio Šefild junajted i obezbedio opstanak

PREMIJER LIGA

Fudbal -

Fudbaleri Kristal Palasa pobedili su na gostujućem terenu Šefild junajted sa 2:0, u utakmici 35. kola Premijer lige.

Londonska ekipa povela je u drugom minutu golom Kristijana Bentekea, a pobedu je obezbedio Ebereči Eze pogotkom u 88. minutu.

NEJMAR OSTAJE U PARIZU: Ništa od Barselone, Brazilac potpisuje novi ugovor! Pristao na manju platu i velike bonuse

Kristal Palas je prekinuo niz od tri poraza i sada ima 11 pobeda i 41 bod na 13. mestu na tabeli, uz utakmicu manje.

Šefild junajted je već ispao iz lige, poslednji je na tabeli sa samo dve pobede i 17 bodova.

Ranije danas Lids je na svom terenu pobedio Totenhem sa 3:1.

Kasnije igraju Mančester siti - Čelsi i Liverpul - Sautempton.

U slučaju pobede na svom Etihadu, Siti će osvojiti šampionsku titulu.