Fudbal

Nedelja, 02.05.2021.

22:50

Mesi se obrukao, pa "lepoticom" potvrdio ekspresan preokret u Valensiji VIDEO

Fudbaleri Barselone slavili su u Valensiji posle preokreta rezultatom 3:2 u 34. kolu LaLige.

Izvor: MT

Autor: MT

Mesi se obrukao, pa
EPA-EFE/Kai Foersterling

Katalonci su ovim trijumfom ponovo prišli Atletiku na tabeli na dva boda zaostatka.

U istoj situaciji je i Real Madrid, koji, takođe, ima 74 boda, te se trka za titulu nastavlja.

Blaugrana nije bila u prijatnoj poziciji na "Mestalji", pošto je od 50. minuta gubila.

Mesi je u 57. minutu imao penal da donese izjednačenje, ali je loše šutirao. Ipak, u nastavku lopta je došla do njega, te je nekako uspeo da poravna rezultat.

Samo šest minuta kasnije Grizman je iskoristio jedan odbitak, da bi u 69. minutu Mesi pogodio iz slobodnog udarca.

Tu uzbuđenjima nije bio kraj, pošto je Karlos Soler smanjio rezultat. Međutim, više od toga Valensija nije mogla.

"Slepi miševi" su ostali 14. na tabeli sa 36 bodova.