0
Evropske lige

LESTER PROPUSTIO VELIKU PRILIKU SA IGRAČEM VIŠE! ‘Lisice’ remizirale sa Sautemptonom (VIDEO)

Objavljeno: 30.04.21 u 23:35

Fudbaleri Sautemptona i Lestera odigrali su nerešeno 1:1 u prvom meču 34. kola Premijer lige.

Lester je propustio veliku šanse da se još više udalji timovima koji se bore za plasman u Ligu šampiona.

‘Lisice’ sada imaju 63 boda, osam više od petoplasiranog Vest Hema i pet više od Čelsija.

Delovalo je da će Lester imati lak posao, kada je štoper Janik Vestergard zaradio direktan crveni karton već u 10. minutu.

Ipak, prvi do vođstva došli su ‘sveci’.

Ihenačo je igrao rukom u svom kaznenom prostoru, sudija je pokazao na belu tačku i jedanaesterac je realizovao Vord Praus u 61. minutu.

Izjednačenje i bod Lesteru doneo je Džoni Evans u 68. minutu.