Fudbal

Zvezda ubjedljiva u Inđiji, na korak od odbrane titule

Fudbaleri Crvene zvezde pobijedili su u gostima Inđiju sa 5:1 (4:0) u 33. kolu Superlige Srbije i tako došli na samo korak od odbrane titule prvaka.

Ekipa Dejana Stankovića od prvog do posljednjeg minuta bila je bolji rival i praktično riješila pitanje pobjednika u prvih 20 minuta igre. Vodeći gol postigao je Veljko Nikolić u 5. minutu, da bi Milan Pavkov u 21. pogodio iz jedanaesterca.

Samo dva minuta kasnije Pavkov je ponovo strijelaca za 3:0, da bi Filipo Falko u 45. povisio na 4:0.

Dijego Falčineli je u 60. minutu pogodio za 5:0, a konačan rezultat postavio je Nebojša Bastajić u 64. minutu iz penala.

Zvezda je prva na tabeli sa 95 bodova, 15 više od drugoplasiranog Partizana, dok je Inđija 17. sa 34.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, kao i na X nalogu.

Izneseni komentari su privatna mišljenja autora i ne odražavaju stavove redakcije Nezavisnih novina.