Evropske lige

PAOK SLAVIO U GRČKOM DERBIJU: Andrija Živković dva puta zatresao mrežu Olimpijakosa! (VIDEO)

Objavljeno: 18.04.21 u 20:45

Sjajna partija reprezentativca Srbije!

PAOK je ugostio Olimpijakos u okviru plej-ofa Superlige Grčke. Domaćin je slavio rezultatom 2:0, a igrač utakmice je sjajni Andrija Živković.

Nekadašnji fudbaler Benfike i Partizana je postigao oba pogotka za domaći tim. Nakon prvih 45 minuta nije bilo pogodaka.

Prvi gol reprezentativca Srbije viđen je u 49. minutu meča. Olimpijakos je imao za nijansu veći posed lopte i više udaraca na protivnički gol, ali nije uspeo da zatrese protivničku mrežu.

Pitanja pobednika rešeno je u 63. minutu kada je Živković iskoristio sjajnu asistenciju El Kadurija i postavio konačan rezultat. Domaćin je ostvario veliki trijumf!

Bez obzira na pobedu PAOKA, crveno-beli su apsolutni lideri u nacionalnom šampionatu. Olimpijakos zauzima prvu poziciju sa 19 bodova više u odnosu na drugoplasirani Aris i 22 boda prednosti u odnosu na PAOK I AEK.