Tuga Prve lige Srbije: Borac došao sa sedmoricom, jedan se povredio u 12. minutu

Vreme čitanja: 1min | sub. 17.04.21. | 17:13

Utakmica prekinuta, Čačani ostali sa nedovoljnim brojem igrača

Nastavlja se cirkus u otužnom takmičenju koje se zove Prva liga Srbije.

Posle kazne i oduzetih šest bodova čelnici Borca iz Čačka su pretili da neće nastaviti takmičenje, da neće putovati u Kragujevac na meč sa Radničkim, ali su gosti, na kraju, ipak došli na Čika Daču. I to sa sedmoricom igrača. Taman onoliko koliki je dozvoljeni minimum za odigravanje utakmice.

Izabrane vesti

Ali, meč nije dugo potrajao. Igrao se 12. minut kada je jedan igrač Borca pao i požalio se na povredu, zbog koje nije mogao da nastavi utakmicu. Čačani su ostali sa šestoricom, što nije dozvoljeno po pravilima igre.

Sudija nije imao kud nego da u 12. minutu odsvira kraj. Po pravilima, utakmica će biti registrovana rezultatom 3:0 za Radnički.