Fudbal

Remi "zmajica" u Mađarskoj

Ženska fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine odigrala je danas u prijateljskom meču u Telkiju neriješeno 0:0 sa selekcijom Mađarske.

U 12. minutu dobru priliku za domaći tim imala je Bernadet Zagor kad se odlično izborila za poziciju za šut iskosa sa desne strane kaznenog prostora bh. tima, ali je Envera Hasanbegović odlično intervenisala i izbacila loptu u korner.

Bh. golmanica je bila na visini zadatka i tri minute poslije nakon šuta Petre Kocsan sa lijeve strane.

Alma Krajnić je u 23. minutu imala dobar pokušaj sa ivice kaznenog prostora, ali je pogodila stativu.

Diana Ksani je u 26. šutirala iskosa sa desne strane, a lopta ovaj put odlazi pored gola.

Dvije minute poslije Krajnić je još jednom pokušala sa distance, međutim nije bila precizna. Malo poslije šut sa desne strane imala je i Dajana Spasojević koji brani golmanica Fruzsina Šildkraut.

Spasojević je još jednom imala priliku u 55. kad loptu sa 15 metara šalje preko gola.

Šansi više nije bilo do 83. minute kad kapitenka Mađarske Fani Vago ulazi u šesnaesterac bh. tima i šutira pored gola.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, kao i na X nalogu.

Izneseni komentari su privatna mišljenja autora i ne odražavaju stavove redakcije Nezavisnih novina.