0
ATP

KRAJINOVIĆ U DRUGOM KOLU: Srpskom teniseru predao protivnik u Monte Karlu

Objavljeno: 13.04.21 u 18:42

Srpski teniser Filip Krajinović plasirao se u drugo kolo Mastersa u Monte Karlu pošto mu je pri rezultatu 6:1, 2:0 meč predao Nikoloz Basilašvili zbog povrede.

Za 36 minuta je sve bilo gotovo, a Krajinović je od samog starta bio mnogo bolji protivnik.

Videlo se da Gruzin nije u dobrom stanju, da se slabo kreće i da ne može da parira srpskom predstavniku, te je odlučio da skrati svoju agoniju na terenu. Filip je za tili čas u prvom setu stigao do 5:0, sa dva brejka, nakon čega je rutinski osvojio set. U drugom je odmah oduzeo servis Basilašviliju sa nulom, što je bio signal da će uskoro sve biti gotovo…

Protiovnik Krajinovića u drgom kolu biće Huan Ignjasio Londero koji je kao laki luzer uskočio u glavni žreb umesto drugog nosioca, Rusa Danila Medvedeva, koji je bio pozitivan na testu na koronavirus.