SILNI ČEKIĆARI GRABE KA LIGI ŠAMPIONA: Vest Hem pobedio Lester u Premijer ligi! VIDEO

PREMIJER LIGA

Fudbal -

Fudbaleri Vest Hema pobedili su danas na svom terenu Lester sa 3:2, u meču 31. kola Premijer lige.

Domaći tim je na poluvremenu vodio sa 2:0, a oba gola postigao je Džesi Lingard u 29. i 44. minutu.

U nastavku meča rezultat je uvećao Džarod Boven u 48. minutu, a zatim je gol igrača domaćih Ise Diopa u 54. minutu, nakon gledanja VAR-a poništen zbog ofsajda.

Oba gola za Lester postigao je Keleči Ihenačo u 70. minutu i prvom minutu nadokande vremena.

Lester je treći na tabeli Premijer lige sa 56 bodova, dok je Vest Hem na četvrtom mestu sa bodom manje