0
Domaći fudbal

ZVEZDA VODI U IVANJICI: Greška Borjana pa majstorija Katajia! (VIDEO)

Objavljeno: 11.04.21 u 15:49

Odlično prvo poluvreme gledali smo u Ivanjici gde Crvena zvezda gostuje Javoru u 31. kolu Superlige Srbije.

Poveo je Javor već u 5 minutu 14. golom Luke Lukovića. Iskosa je bio Luković, možda je želeo i da centrira, ali je kapiten crveno-belih Milan Borjan bio loše postavljen i sam je gurnuo loptu u svoju mrežu.

Nije dugo vodio Javor jer su već tri minuta kasnije gosti su imali slobodan udarac u opasnoj zoni. Aleksandar Katai ga je savršeno izveo, pogodio neodbranjivi deo gola domaćih za 1:1.

Potpuni preokret Zvezdi doneo je ponovo Katai u 31. minutu i obezbedio Zvezdi mirnije drugo poluvreme.