Fudbal

Četvrtak, 04.03.2021.

22:47

Kada "nema" Lautara i Lukakua – tu je Sančes

Fudbaleri Intera pobedili su u gostima Parmu 2:1 na zatvaranju 25. kola italijanske Serije A.

Izvor: MS

Autor: MS

Kada
EPA-EFE/SERENA CAMPANINI

Tim Antonija Kontea na šest bodova uvećao je prednost na prvom mestu ispred Milana, koji je kiksnuo sa Udinezeom (1:1) dan ranije, dok je Juventus na 10, ali uz meč više.

Junak nove pobede bio je pomalo zaboravljeni Aleksis Sančes sa dva gola.

Čileanac, u senci sjajnog tandema Lautaro Martines - Romelu Lukaku, uspeo je da "isčupa" tri boda sa nezgodnog gostovanja.

U rasponu od devet minuta, na startu drugog poluvremena, odlično se snašao pred golom Parme na pasove Lukakua.

Sve što je domaćin uspeo je da ublaži poraz preko Erananija 20 minuta pre kraja...

Inter hita ka Skudetu i tek sada podiže formu.