0
Fudbal

‘MAKAZICE’ BIVŠEG FUDBALERA PARTIZANA! Sjajni potezi i dva gola nekadašnjeg asa crno-belih (VIDEO)

Objavljeno: 04.03.21 u 20:40

Bivši napadač Partizana Leandro Tavamba izveo je fantastičan potez u utakmici šampionata Saudijske Arabije.

U meču svog Al-Tavuna protiv Al-Batina Kamerunac je postigao dva gola, a prvi je bio malo remek delo.

MOŽDA CE VAS ZANIMATI

Tavamba je ‘makazicama’ savladao protivničkog golmana.

Drugi je postigao u završnici prvog poluvremena, na mnogo lakši način, završivši lep kontranapad.

Tako je stigao do brojke od 12 pogodaka u tekućoj sezoni i jedan je od najzaslužnijih za visok plasman Al-Tavuna.

Ipak, njegov tim nije uspeo da dođe do trijumfa, jer je protivnik u drugom poluvremenu uspeo da dođe do 2:2 i odnese bod.