SPEKTAKL I DVA PENALA U NADOKNADI: Remi Sasuoloa i Napolija u pravoj goleadi! VIDEO

serija a

Fudbal -

Fudbaleri Sasuoloa i Napolija odigrali su večeras nerešeno 3:3, u 25. kolu italijanske Serije A.

Poveo je Sasuolo u 34. minutu autogolom srpskog internacionalca Nikole Maksimovića, da bi Napoli izjednačio u 38. minutu pogotkom Pjotra Zjelinskog.

Novo vođstvo Sasuolou doneo je Domeniko Berardi golom iz penala u prvom minutu nadoknade poluvremena, a do izjednačenja Napoli je stigao u 72. minutu golom Đovani Di Lorenca.

Napoli je poveo u 89. minutu golom Lorenco Insinje iz penala, da bi iz penala u četvrtom minutu sudijske nadoknade Sauolo ponovo poravnao rezultat. Precizan sa bele tačke bio je Frančesko Kaputo.

Sasuolo je osmi sa 36 bodova, dok je Napoli na petom mestu sa 44 boda.

U narednom kolu, Sasuolo će gostovati Udinezeu, dok će Napoli dočekati Bolonju.