Evropske lige

SERIJA A: Napoli sigurnom igrom došao do nova tri boda! (VIDEO)

Objavljeno: 28.02.21 u 20:57

Nova pobeda za izabranike Đenara Gatuza!

Fudbaleri Napolija slavili su protiv Beneventa u okviru 24. kola Serije A sa 2:0(1:0).

Domaćin je bio bolji rival od početka meča, a prednost domaćinu doneo je Mertens u 34. minutu, prednost domaćina duplirao je Zjelinski, ali je gol poništen zbog ofsajda.

U nastavku meča, domaćini su napadali, a prednost su duplirali preko Politana u 66. minutu.

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI

Do kraja meča rezultat se nije menjao, a Napoli je meč završio sa igračem manje, pošto je Kulibali dobio drugi žuti karton u 81. minutu.

Nikola Maksimović je u igru ušao u 83. minutu umesto Zjelinskog.

Napoli u narednom kolu  gostuje Sasuolu, dok Benevento dočekuje vrlo dobru Veronu.