Читај ми!

Juventus ispustio bodove u Veroni, Siniša srušio "svoj" Lacio

Fudbaleri Bolonje savladali su ekipu Lacija sa 2:0, dok su Verona i Juventus odigrali nerešeno 1:1, u mečevima 24. kola Serije A.

Lacio je tako ispustio bitne bodove u borbi za pozicije na tabeli koje vode u evropska takmičenja.

"Orlovi" nisu najbolje ušli u meč, pošto je Imobile u 17. minutu promašio penal.

Samo dva minuta kasnije, Bolonja dolazi do vođstva, golom Mbajea.

Domaćin je prednost od jednog gola poneo na poluvreme, da bi potom u 64. minutu postavio konačan rezultat.

Sansone je pogodio na asistenciju Baroua i tako doneo pobedu ekipi koju sa klupe predvodi Siniša Mihajlović.

Juventus je osvojio samo jedan bod na gostovanju kod Verone.

Kristijano Ronaldo je u 49. minutu na asistenciju Kijeze, doneo "staroj dami" vođstvo i delovalo je kao da će Juventus minimalnim rezultatom upisati pobedu i sva tri boda.

Ipak, domaćin jen izjednačio u 77. minutu, golom Baraka, a asistent je bio srpski fudbaler Darko Lazović.

Tim iz Torina je tako propustio šansu da uhvati još veći priključak za drugoplasiranim Milanom.