0
Domaći fudbal

LUDNICA NA BANOVOM BRDU! Šest golova, isključenje i remi Čukaričkog i Vojvodine!

Objavljeno: 12.02.21 u 20:45

Fudbaleri Vojvodine i Čukaričkog odigrali su neverovatan duel u meču 21. kola Superlige Srbije koji je završen rezultatom 3:3.

Duel ove dve ekipe opravdao je epitet jednog od derbija kola.

Velika borba, puno lepih poteza, golova, ali i jedno isključenje viđeno je na Banovom brdu.

U 5. minutu domaći su došli do prednosti strelac je bio Veljko Birmančević nakon loše reakcije defanzivaca Vojvodine.

Već posle 12. minuta bilo je 2:0 za domaće. Posle kornera koji je izveo kapiten Docić, sjajno se snašao Ćirković i smestio loptu u mrežu Vojvodine.

Samo nekoliko sekundi kasnije moglo je da bude 3:0, ali je šut Docića pogodio prečku.

Prvu ozbiljniju priliku za Vojvodinu imao je Vukadinović, koji je u 19. minutu šutirao preko gola.

Međutim, crveni karton igrača domaćih Mijailovića početkom drugog poluvremena sve je promenio.

Voša je sa igračem više krenula agresivnije da pritiska domaće i u 64. minutu preko Vukadinovića, iz penala, smanjila prednost domaćih.

Samo minut kasnije je Stojković doneo izjednačenje i tada je bilo jasno da se gosti neće zadovoljiti bodom.

To je potvrđeno u 80. minutu, kada je Veljko Simić, skorašnje pojačanje iz Crvene zvezde, postigao gol i najavio trijumf svoje ekipe.

Ipak, do njega nije došlo, pošto je Čukarički preko Čolovića u poslednjim sekundama utakmice doneo bod domaćima.