Brutalni Lavin i efikasni Reptorsi VIDEO

Košarkaši Čikago Bulsa savladali su Nju Orleans Pelikanse sa 129:116, a najbolji na terenu bio je Zek Lavin.

Izvor: MT

Četvrtak, 11.02.2021.

08:00

On je postigao čak 46 poena, te imao sedam skokova i četiri asistencije. Čak 20 je dao u prvoj četvrtini (5/5 trojke, između ostalog).

Veliku pomoć je imao i u Vajtu, koji je bio blizu dabl-dabla – 30 poena, sedam asistencija i dva skoka.

Najbolji u poraženoj ekipi bio je Zek Vilijamson sa 29 poena, četiri skoka i dve asistencije.

Gosti su mogli da stignu do preokreta, početkom treće četvrtine su i preuzeli vođstvo, ali je usledila serija Čikaga, koja je odlučila duel.

Stekli su +18, a dvocifrenu prednost su održavali do kraja susreta. Toronto Reptorsi napadači su protekli noći bili sjajni.

Oni su savladali na gostovanju Vašington Vizardse sa 137:115, uz odlične partije Pauela i Sijakama.

Pauel je imao 28 poena, šest skokova i četiri asistencije, dok je Sijakam postigao dva poena manje, skok manje, te imao i dve asistencije.

Kod Vašingtona standardno najbolji je bio Bredli Bil sa 24 poena i pet asistencija.

Toronto je ostvario petu pobedu u poslednjih šest utakmica i za sada su peti na Istoku.

Vašington je nastavio sa lošim rezultatima i trenutno je pretposlednji u istoj konkurenciji.