ZVEZDA UPISALA I DRUGI TRIJUMF: Crveno-beli golom Milunovića savladali Ruse! Mreža i dalje NETAKNUTA!

Nova provera crveno-belih

Fudbal -

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su rusku Ufu sa 1:0 u novu proveri u sklopu priprema za nastavak sezone.

Gol odluke postigao je Milunović već u 15.minutu, nakon asistencije Bena posle prekida.

Zvezda je tako nakon ubedljive pobede protiv poljskog Slaska (4:0) savladala i ruskog prvoligaša.

Ono što sigurno raduje pristalice crveno-belih je da Zvezda još uvek nije primila gol na pripremnim utakmicama u Antaliji.

Naredni rival srpskog šampiona biće Maribor 28. januara.

TOK MEČA:

15. minut - GOOL, 1:0, Milunović. Ben je centrirao iz slobodnog udarca iskosa sa leve strane, a Milunović je ostao usamljen na petercu i pogodio desnom nogom nebranjeni deo mreže ruskog gola

Rival ekipi Dejana Stankovića je ruski tim Ufa.

Zvezda je u prvom pripremnom meču savladala poljski Slask sa 4:0.

CRVENA ZVEZDA - UFA

Crvena zvezda: Borjan, Gajić, Milunović, Degenek, Rodić, Sanogo, Kanga, Ivanić, Gavrić, Ben, Falćineli.

Ufa: Morozov, Alikin, Nikitin, Ivanov, Mrzljak, Kamilov, Belenov, Tabidze, Krotov, Žamaletdinov, Dančenko.