• Vranje
  • Vršac
  • Zrenjanin
  • Zvečan

KAKAV MEČ: U Čačku je drama trajala do poslednje sekunde, večiti su je pratili sa velikom pažnjom (FOTO)

23.01.2021. 21:03
Piše:
Srbija Danas
KK Borac
KK Borac / Izvor: Foto: ABA liga/Borac/Duško Radišić
Borac dočekao Budućnost.

Košarkaški Budućnosti uspeli su da u Čačku stignu do trijumfa protiv Borca posle zanimlkjive i neizvesnde završnice. Podgoričani su trijumfovali rezultatom 72:70 (25:21, 19:16, 18:12, 14:23) i tako stigli do 11. pobede dok je Borac pretrpeo deveti poraz.

JEDAN KLIK dovoljan je da osvojiš 200.000 dinara!

POSLE MESEC DANA PAUZE: Micov se vraća na teren

U REALU SE UPALIO CRVENI ALARM: Korona u Kraljevskom klubu (FOTO)

Izgledalo je da će Budućnost relativno lako stići do trijumfa u Čačku. Izabranici Petra Mijovića kontrolisali dešavanja na terenu i imali vođstvo na poluvremenu od sedam poena razlike. U trećoj četvrtini je Budućnost i dalje imala prednost, pri kraju tog perioda igre i 15 poena viška, ali je Borac uspeo da se vrati tokom poslednjih 10 minuta i uvede meč u neizvesnu završnicu. Međutim, šest sekundi pre kraja je Edžim trojkom osigurao pobedu Budućnosti.

Budućnost je sa 24 postignuta poena predvodio Džastin Kobs, dok je Vili Rid postigao 14. U Borcu je najefikasniji bio Nikola Kočović sa 16 poena, dok je 14 postigao Entoni Smit.