Evroliga

BARSELONA PRESLIŠALA ZVEZDU: Crveno-beli izdržali samo 20 minuta! (VIDEO)

Objavljeno: 22.01.21 u 20:58

Fenomenalan duel viđen je u Beogradu, gde su se sastale ekipe Crvene zvezde i španske Barselone.

U okviru Evrolige sastali su se favorizovana Barselona i domaćin ovog duela košarkaši Crvene zvezde. U jednom veoma zanimljivom duelu, punom borbe i zaista dobre košarke viđeno je apsolutno – SVE!

Prvo poluvreme utakmice pripao je ekipi Barselone rezultatom 31:35. Gosti su mnogo bolje otvorili utakmicu i u jednom trenutku je delovalo da Zvezda to neće moći da stigne. Ipak, oporavila se četa Dejana Radonjića i pred odlazak na poluvreme značajno spustila prednost.

Ipak otpor Zvezde je popustio u nastavku utakmice, što su košarkaši Barselone znali da iskoriste i kazne. Ubedljiva pobeda goste iz Barselone bila je neminovna.

Crvena zvezda – Barselona 60:72

CZV: Dobrić 11p, Lojd 8p

BAR: Higins 14p, Oriola 12p 7s