Srpski golman Marko Dmitrović strelac gola u porazu Eibara od Atletiko Madrida 1Marko Dmitrović Foto: EPA-EFE/Javier Etxezarreta

Fudbaleri Atletiko Madrida su večeras u gostima pobedili Eibar 2:1, u 19. kolu španske La Lige.

Poveo je Eibar golom srpskog golmana Marka Dmitrovića, koji je u 12. minutu bio siguran sa bele tačke. On je tek sedmi golman u istoriji španske prve lige koji je realizovao penal.

Izjednačenje Atletiku je doneo Luis Suares u 40. minutu, a isti igrač je u 89. minutu bio siguran sa penala za pobedu Madridjana.

Atletiko je zabeležio 14 pobedu u šampionatu i sa 44 boda se nalazi na prvom mestu, dok je Eibar 15. sa 19 osvojenih poena.

U narednom kolu, Atletiko će dočekati Valensiju, dok će Eibar gostovati Selti.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na Twitter nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.