Aleksandar Stanojević (©FK Partizan)

Upozorenje za crno-bele: Da vidimo ko može da odgovori zadacima

Vreme čitanja: 1min | čet. 21.01.21. | 15:11

Aleksandar Stanojević nije i ne može biti zadovoljan posle pet golova primljenih od Rubina

Pripreme su tu da se ekipa namesti za takmičarske izazove, rezultat je u prvom planu, ali niko ne voli kad na jednoj utakmici primi pet golova. Šef Partizanovog stručnog štaba Aleksandar Stanojević posle poraza od Rubina (2:5) ne krije da nije zadovoljan onim što je video u Beleku.

Izabrane vesti

Bilo je dosta slabosti u našoj igri, posebno u igri iza lopte. Pravili su nam probleme u tranziciji. Maltene iz svakog napada su nam dali gol“, rekao je Stanojević za TV Arena Sport.

I potom upozorio ekipu da će morati da se uozbilji. Mada nije nikoga imenovao...

Ovo su pripreme, sad i treba da vidimo šta treba da popravimo, ko može da odgovori zadacima“.

Ko ne može, zna se, ispada iz tima...

Podsetimo, prvo poluvreme Partizan je igrao u sastavu: N.Stevanović – Banjak, Marković, Vujačić, Brežančić – Šćekić, Jojić – Marković, Natho, Asano – Štulić. U nastavku su šansu dobili još: Živković, Ostojić, Lutovac, Pavlović, Zdjelar, Holenader, Jović, Bajbek.