0
Evropske lige

BEZ POBEDNIKA NA ENFILDU: Golmani briljirali, nula koja više odgovara gostima! (VIDEO)

Objavljeno: 17.01.21 u 20:10

Bez većih uzbuđenja na najvećem derbiju Engleske!

U okviru 19. kola Premijer lige odigrana je utakmica dva najtrofejnija kluba u istoriji Engleske. Liverpul je na svom stadionu dočekao Mančester junajted, a meč je završen bez golova, 0:0.

Liverpul je bio konkrentniji rival u prvom poluvremenu, imali su posed lopte i 9 šuteva ka golu Davida de Hee, dok su gosti uputili samo jedan šut ka golu rivala.

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI

Najbolju priliku imao je Bruno Fernandeš kada je izveo slobodnjak sa dvadesetak metara, a lopta je otišla pored desne stative Alisonovog gola.

U drugom poluvremenu viđena je slična igrao kao i u prvih 45 minuta, gosti su imali najbolju šansu preko Pola Pogbe u 83. minutu.

Nemanja Matić nije ulazio u igru, čitav meč je gledao sa klupe.

U narednom kolu Mančester će gostovati Fulamu, dok će Liverpul dočekati Barnli.