LJUDI MOJI, DA LI JE OVO MOGUĆE: Verner izveo naučnu FANTASTIKU! Dajte mu Puškaša ODMAH - promašaj svih promašaja

Srbija Danas
Timo Verner
Timo Verner / Izvor: Reuters
Plavci ipak slavili posle preokreta.

Fudbaleri Čelsija savladali su Lids posle preokreta u 11. kolu Premijer lige rezultatom 3:1.

LALATOVIĆ NAPRAVIO PRESEDAN: Trener Vojvodine doveo ceo tim na konferenciju! Ovo su HEROJI Novog Sada (VIDEO)

POTPISAO! Mario Baloteli igraće u DRUGOJ ligi! Dočekao ga je niko drugi nego PRINC!

NEMA MITRA, NEMA BODOVA: Siti rutinski PRESLIŠAO Fulam (VIDEO)

Gosti su do vođstva stigli već u 4. minutu preko Bamforda, kome je loptu u prazan prostor gurnuo Filips, napadač Lidsa lako je zaobišao golmana Mendija i šokirao domaće igrače.

Preokret je sredinom prvog poluvremena najavio Žiru (27.), koji se posle centaršuta Džejmsa našao na pravom mestu i pogodio za izjednačenje - 1:1.

Potpuni preokret doneo je Kurt Zuma, koji je posle kornera Maunta bio najprisebniji u šesnaestercu i udarcem glavom pogodio za 2:1.

Meč na "Stamford bridžu" definitivno će ostati upamćen po promašaju Tima Vernera.

Napadač Čelsija je u 9. minutu utakmice sa Jorkšircima uspeo da sa dva metra, ni metar manje ili više, uspeo da već viđen pogodak pretvori u promašaj 2020. godine!

Definitivno će posle ovog kiksa, golgeter Plavaca biti na stubu srama, jer je umesto mreže pogodio prečku, kada su svi već videli izjednačenje Čelsija!

Ne treba, ipak, zaboraviti da je Timo Verner od dolaska u Premijer ligu postao najbolji strelac ekipe sa osam golova i četiri asistencije u svim takmičenjima na 16 mečeva, čime je počeo da otplaćuje uloženi novac. Ovim potezom, međutim, podsetio je na neke neslavne gafove koje je činio i u Bundesligi, dok je nosio dres Lajpciga.

Iskupio se, donekle, Verner u poslednjim sekundama meča, pošto je posle njegove asistencije, Kristijan Pulišić iz blizine postigao i treći gol za domaćina, postavivši konačan rezultat.