Partizan ubedljiv protiv TSC-a, Holender dvostruki strelac 1Foto:Beta/Branislav Božić (arhiva)

Fudbaleri Partizana su večeras u gostima pobedili TSC 4:0, u 16. kolu Super lige Srbije.

Partizan je poveo golom Filipa Holendera u 24. minutu.

U 62. minutu je Partizan stavio tačku na meč postigavši dva gola u istom minutu.

Prvo je Sejdubu Suma bio strelac, u prvom kontaktu sa loptom pošto je ušao sa klupe. Odmah u sledećem napadu Suma je asistirao Holenderu za njegov drugi pogodak.

U 71. minutu Takuma Asano se upisao u strelce, nakon nekoliko promašenih odličnih prilika.

Partizan je osvojio 35 bodova i nalazi se na drugom mestu, dok je TSC upisao 21 poen i zauzima desetu poziciju.

U narednom kolu, Partizan će dočekati Čukarički, dok će TSC gostovati Javoru.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na Twitter nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.