PAOKU MALO DVA GOLA PREDNOSTI: Benfika iščupala bod, Roma, Slavija i Bajer u nokaut fazi!

LIGA EVROPE

Fudbal -

Odigrane su utakmice 4. kola Lige Evrope u terminu od 21h

Spektakularan meč odigrali su PSV i PAOK. Grci, za koje su od starta igrali Andrija i Živko Živković, odlično otvorili utakmicu i već posle 13 minuta vodili sa 2:0 preko Colisa.

Međutim domačin se nije predavao.

Psv je doluvremena smanjio da bi sa dva gola u drugom poluvremenu načinio totalni preokret.

Zanimljivo je bilo i u Glazgovu, gde je Rendžers uspeo da ispusti vođstvo od 2:0 protiv Benfike.

Portugalska ekipa je uspela u finišu da stigne do boda i sada oba tima imaju po osam bodova.

Proleće u Evropi obezbedili su Roma, Slavija Prag i Bajer Leverkuzen.

Oni su ostvarili trijumfe ove večeri. Roma je bila bolja od Kluža na gostovanju sa 2:0, Slavija je savladala Nicu na strani sa 3:1, dok je Leverkuzen pobedio na svom terenu Hapoel Ber Ševu rezultatom 4:1.

Uloge favorita su opravdali Totenhem, Napoli i Rapid iz Beča, dok su jedini meč bez golova (0:0) odigrali AZ Alkmar i Real Sosijedad.

REZULTATI:

B.Leverkuzen – Hapoel Ber Ševa 4:1 Kluž – Roma 0:2 Dandalk – Rapid Beč 1:3 Granada – Omonija 2:1 Nica – Slavija Prag 1:3 PSV – PAOK 3:2 Rendžers – Benfika 2:2 Standard – Leh 2:1 Totenhem – Ludogorec 4:0 AZ Alkmar – Real Sosijedad 0:0