SENZACIJA U KUPU SRBIJE: IMT izbacio niški Radnički!

ovome se malo ko nadao

Fudbal -

Fudbaleri Radničkog iz Niša poraženi su u osmini finala Kupa Srbije na gostovanju IMT (1:2). Prvoligaš sa Novog Beograda priredio je senzaciju na terenu pored Hale sportova, a iznenađenje je u 23. minutu najavio Nikola Terzić.

Biser Čukaričkog na pozajmici u IMT izvanredno je reagovao posle akcije Traktorista po levom boku i matirao golmana gostiju. Talentovani ofanzivac rođen 2000. godine tako je nastavio seriju pogodaka posle dve lopte koje je u šestini finala poslao u mrežu Inđije.

Rezultat iz sredine prvog poluvremena ostao je na snazi do 56. minuta kad je Uroš Vukašinović iskoristio konfuziju u petercu Nišlija posle centaršuta sa desnog boka i udvostručio prednost.

Dva gola zaostatka probudile su izabranike trenera Milana Đuričića koji su krenuli u potpunu ofanzivu što se isplatilo u 69. minutu kad je Petar Đuričković realizovao jedanaesterac za superligaša, koji nije uspeo da stigne do izjednačenja.