Fudbal

Subota, 14.11.2020.

22:55

Ramos promašio dva penala u Švajcarskoj, Nemačka "okrenula" Ukrajinu VIDEO

Fudbaleri Nemačke pobedili su na svom terenu Ukrajinu sa 3:1 u 5. kolu A Lige nacija.

Izvor: MT

Autor: MT

Ramos promašio dva penala u Švajcarskoj, Nemačka
Photo by Dean Mouhtaropoulos/Getty Images

Ekipa Joakima Leva je do trijumfa došla posle preokreta.

Oni su na gol Jermečuka u 12. minutu imali spreman odgovor i već do poluvremena preokrenuli rezultat.

Prvo je Sane u 23. pogodio, da bi to isto u 33. učinio i Timo Verner.

Napadač Čelsija postiže novi pogodak u 64. minutu, što je ispostaviće se bio konačan rezultat.

U drugoj utakmici ove grupe, Švajcarska i Španija su remizirali su 1:1.

Crvena furija je jedva izvukla bod u Bazelu, uprkos dva penala, ali i crvenom kartonu za igrača domaćih.

Dugo je na snazi bilo 1:0, zahvaljujući pogotkom Frojlera u 26. minutu.

U 57. je Ramos promašio prvi penal, da bi Elvedi poslat u svlačionicu u 79. minutu.

Kapiten Španije je uspeo da ne realizuje još jedan jedanaesterac, ovoga puta u 80. minutu.

Ipak, bod na teškom gostovanju, Španiji je doneo Đerar Moreno u 89. minutu.

Pred poslednje kolo, Nemačka je prva sa devet bodova, Španija je prati sa osam, šest ima Ukrajina, dok je Švajcarska na začelju sa tri boda.