KLOP POGODIO SA IZMENAMA: Žota za pobedu Liverpula protiv Vest Hema VIDEO

premijer liga

Fudbal -

Fudbaleri Liverpula pobedili su na svom terenu ekipu Vest Hema sa 2:1, u utakmici sedmog kola Premijer lige.

Šampion Engleske je upisao petu pobedu od početka sezone i trenutno je prvi na tabeli sa 16 bodova, dok je Vest Hem na 13. poziciji sa osam osvojenih bodova.

Pablo Fornals je u desetom minutu doneo prednost Vest Hemu posle loše reakcije Gomeza, a izjednačio je Mohamed Salah u 42. minutu iz jedanaesterca.

Trener "redsa" Jirgen Klop je u 70. minutu u igru uveo Dioga Žotu i Džerdana Šaćirija i ispostavilo se da je pogodio sa izmenama.

Žota je samo sedam minuta zatresao mrežu Vest Hema, taj gol je poništen zbog faula, ali je ipak Portugalac doneo pobedu svom timu.

U 85. minutu Šaćiji je poslao sjajnu loptu u prostor, Žota je utrčao i zakucao je u gol Vest Hema za konačnih 2:1.

Fudbaleri Liverpula će u narednom kolu gostovati Mančester sitiju, dok će Vest Hem dočekati Fulam.