• Vranje
  • Vršac
  • Zrenjanin
  • Zvečan

LOKOMOTIVA I MARKO NIKOLIĆ BILI BLIZU BODA: Moskovljani odigrali dobru utakmicu, ali Bajern je to (VIDEO)

27.10.2020. 20:58
Piše:
Srbija Danas
FK Lokomotiva Moskva
FK Lokomotiva Moskva / Izvor: Reuters

Nemci pobeđuju i kada "štucaju".

U prvim utakmicama drugog kola Lige šampiona viđena su tri gola, i to na meču u Moskvi gde je domaća Lokomotiva izgubila od aktuelnog pobednika takmičenja Bajerna iz Minhena rezultatom 1:2 (0:1).

PUČE BOMBA U ZAGREBU: Kirjakos Papadopulos je novi igrač Lokomotive! (FOTO)

MESI JE POBEDIO: Delirijum u Barseloni - Bartomeu PODNEO ostavku!

OVO SE DOSAD NIJE ZNALO: Grobari sačekali igrače Partizana ispred stadiona posle poraza u Nišu - evo šta se desilo (FOTO)

Moskovljani, koje sa klupe predvodi Marko Nikolić, odigrali su sasvim solidnu utakmicu, dovoljno dobru da savladaju većinu klubova, ali ne i giganta kao što je Bajern. Odličnu šansu na početku meča imao je Anton Mirančuk, međutim, njegov udarac glavom sa samo nekoliko metara je bio prilično loš, Manuel Nojer je rutinski uhvatio loptu.

Samo nekoliko minuta kasnije, tačnije u 13., fantastičnu akciju Bavaraca golom je krunisao Leon Gorecka.

Domaći su izjednačili u 70. minutu. Na asistencju Ze Luiša rutinski je odreagovao Mirančuk.

Imali su domaći odličnu priliku u 75. minutu, ali je Ze Luiš bio sebičan.

Konačan rezultat postavio je Džošua Kimih u 79. minut lepim volej udarcem sa 20-tak metara.

U drugoj utakmici termina od 18.55, Šahtjor je u Kijevu remizirao sa Interom - 0:0