Strelci neraspoloženi u Super ligi - Slavlje u Subotici, bez pobednika u Milanovcu i Topoli

19:20
Izvor: Sportske.net

Samo četiri gola na četiri utakmice.

Sportske.net

Pored utakmice Radničkog iz Niša i Partizana koji su domaći rešili u svoju korist 1:0, odigrano je još tri meča i postignuto je isto toliko golova.

U derbiju između TSC-a iz Bačke Topole i Čukaričkog nije bilo pobednika, 0:0. Nije bilo ni previše šansi, pa su obe ekipe ostale u sredini tabele, Čukarički na 9. a TSC na 10. mestu.

Pobednika nije bilo ni u utakmici Metalca i Radnika iz Surdulice, s tim što je bilo golova, 1:1.

Makarić je iz penala doveo goste u prednost, a Arambašić je izjedačio u 76. minutu za Metalac.

Ekipa Spartaka iz Subotice igra odlično ove sezone, a stigao je do 4. mesta odmah iza Partizana, imaju 22 boda, bod manje od crno-belih.

Savladali su danas Mladost iz Lučana sa 1:0, pretekli ih na tabeli golom Marčića u 52. minutu utakmice.