Golmani nesavladani, Đuričić briljira, Mitrović produžio "post"

Meč godine za fudbalsku reprezentaciju Srbije polako se bliži.

Izvor: MT

Autor: MT

Golmani nesavladani, Đuričić briljira, Mitrović produžio

Finale baraža za Evropsko prvenstvo na programu je 11. novembra u Beogradu, a rival je Škotska.

Naši internacionalci proteklog vikenda igrali su na terenima širom starog kontinenta sa više ili manje uspeha.

Što se tiče čuvara mreže, Predrag Rajković je nakon pet utakmica ponovo sačuvao svoj gol u meču Remsa protiv Monpeljea.

Njegov konkurent u reprezentaciji Marko Dmitrović je takođe bio dobar i na gostovanju Sevilji sa svojim Eibarom nije primio gol.

Odlični su bili i štoperi Nikola Milenković i Stefan Mitrović.

"Bleki" je postigao gol u meču sa Udinezeom, dok je njegov stariji kolega kao kapiten Strazbura sačuvao mrežu svog tima na strani kod Bresta.

Aleksandar Kolarov je odigrao poslednjih desetak minuta u trijumfu Intera nad Đenoom.

Sergej Milinković-Savić je meč Lacija sa Bolonjom propustio zbog povrede, ali je zato Filip Đuričić u Seriji A nastavio sa dobrim igrama i u remiju Sasuola sa Torinom (3:3) zabeležio gol i asistenciju.

Na istom meču gol je postigao i Saša Lukić, koji igra redovno u redovima Torina.

Pogodak je postigao i Dušan Tadić, koji je učestvovao u isipisivanju istorije holandskog fudbala. Njegov Ajaks je deklasirao Venlo sa 13:0.

Nemanja Radonjić i Mijat Gaćinović su odigrali samo desetak minuta proteklog vikenda, dok je Luka Milivojević konačno utakmicu Premijer lige za Kristal Palas počeo od starta.

Kada govorimo o napadačima, Aleksandar Mitrović i Luka Jović nisu imali uspešan vikend.

Špic Fulama ponovo nije uspeo da postigne gol ni na šestoj utakmici zaredom, dok je Jović čitav El Klasiko presedeo na klupi.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.