EPA-EFE/Cath Ivill / POOL

Grupa J

Totenhem - Lask 3:0
Ludogorec - Antverpen 1:2

Totenhem je na svom terenu stvari rešio u prvom poluvremenu. Moura je već u 18. minutu doneo prednost svojoj ekipi nakon asistencije Karlosa Vinisiusa, da bi devet minuta kasnije Andrade poslao nesrećno loptu u svoju mrežu.

Imali su gosti prilika, daleko od toga da su bili u podređenom položaju, ali nisu uspeli da savladaju Harta.

Na drugoj strani još jedan gol u mreži LASK-a, Son je zapečatio sudbinu gostiju u 84. minutu.

U Bugarskoj u Razgradu ekipa Ludogoreca je dočekala Antverpen gde smo videli preokret.

Nakon prvih 45 minuta golova nije bilo, a onda je na samom startu drugog dela ekipa Ludogoreca stigla do prednosti preko Higinija.

Ipak, Gerkens i Rafaelov u 63. i 70. minutu preokreću rezultat u korist Antverpena.

Grupa K

Volfsberger - CSKA 1:1
Dinamo Z - Fejenord 0:0

Volfsberger je dočekao u Klagenfurtu ekipu CSKA, a gosti su već u 5. minutu stigli do prednosti. Vlašić je pronašao Gaiča koji pogađa za 0:1.

Domaći su pred sam kraj prvog dela, u 42. minutu stigli do izjednačenja iz penala preko Lindla.

U Zagrebu je gostovao Fejenord, videli smo sve sem golova. Gost bolji, već u 8. minutu su promašili i penal preko Berhuja, a meč su završili sa 10 igrača na terenu zbog drugog žutog kartona Senesija u 73. minutu.

Ipak, Dinamo to nije iskoristio, pa u ovoj grupi nema ekipe koja ima više ili manje od jednog boda.

Grupa L

Liberec - Gent 1:0
Hofenhajm - Crvena zvezda 2:0

U grupi u kojoj je i Crvena zvezda, Liberec je na svom terenu savladao Gent, a jedini gol smo videli u 29. minutu kada je Jusuf postigao gol. Mogao je golman Genta Roef možda i bolje da interveniše.