Fudbal

Sreda, 21.10.2020.

19:48

Četrdesetpetominutna katastrofa Real Madrida VIDEO

Fudbaleri Real Madrida odigrali su očajno prvo poluvreme protiv Šahtjora iz Donjecka u prvom kolu Lige šampiona.

Izvor: PT

Autor: PT

Photo by Denis Doyle/Getty Images

Izabranici Zinedina Zidana primili su čak tri gola za 45 minuta, a da pritom nisu postigli nijedan.

Mrežu Madriđana načeo je Tete u 29. minutu.

Samo četiri minuta kasnije usledio je novi šok. Varan je postigao autogol i na semaforu je bilo 0:2. Ovom golu prethodio je promašaj Luke Jovića koji je glavom šutirao pravo u golmana.

Do kraja poluvremena ekipa iz Donjecka postigla je još jedan gol, i to kakav. Solomon je pogodio posle sjajne akcije.

Inače, Šahtjoru fali čak deset fudbalera, ali to ih nije sprečilo da potpuno nadigraju ekipu Zinedina Zidana.

Meč između Reala i Šahtjora pratite OVDE.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.