Vratio se Teo i odmah izdominirao

Vreme čitanja: 1min | ned. 04.10.20. | 20:43

Ubacio je 19 poena i imao sedam asistencija

Dobra vest za ljubitelje košarke. Miloš Teodosić vratio se na parket i odigrao je jako dobar meč u pobedi Virtusa nad Brešom u gostima - 81:80.

Teodosić je na parketu proveo 23 minuta, vratio se posle nekoliko propuštenih utakmica zbog povrede, i meč završio sa 19 poena i sedam asistencija. Da su ga trojke išle bolje (3/11) mogao je napadački učinak srpskog pleja da bude daleko ubedljiviji.

Izabrane vesti

Stefan Marković odigrao je 24 minuta i dao je sedam poena. Vins Hanter bio je najefikasniji posle Teodosića sa 14 datih poena.

U redovima Breše najbolji je bio Keni Čeri sa 24 data poena, dok je Dušan Ristić danas odigrao sa manjom minutažom, dao je samo dva poena za 13 minuta.

Podsećamo, Teodosić se povredio na meču protiv Kantua, a sada se vratio u redove Virtusa. Dodajmo i da je naredni Partizanov protivnik u Evrokupu, Venecija, ostvarila pobedu od 83:66 na gostovanju Kremoni.