Majstor sa malih srpskih terena, Predrag Pavlović sad pravi razliku u Prvoj ligi Srbije

Vreme čitanja: 2min | pon. 14.09.20. | 21:03

Iskusni vezista postigao dva gola u slavlju Trajala nad Budućnosti iz Dobanovaca

Godinama unazad je Predlag Pavlović u dresu Mladosti iz Lučana pravio probleme Zvezdi i Partizanu u svakom međusobnom okršaju i bio jedan od onih igrača koji su svojim potezima znali da ostave utisak na ljubitelje fudbala, a ove sezone taj "majstor sa malih terena" pravi razliku u Prve lige Srbije. Vremešni vezista večeras je sa dva pogotka bio zaslužan za pobedu Trajala nad Budućnosti iz Dobanovaca, pa su Kruševljani uspeli da pobegnu sa samog dna tabele i približe se zlatnoj sredini tabele - 2:1 (2:0).

Pavloviću je tako došao do cifre od tri postignuta gola na četiri nastupa, a današnje pogotke postigao je u 18. i 23. minutu utakmice. Jedino što su gosti uspeli, jeste da smanje rezultat u finišu prvog poluvremena, ali je rezultat do kraja meča ostao nepromenjen. Trajalu je ovo bila druga pobeda u dosadašnjih pet kola. Kruševljani su se popeli na 12. mesto, ali su još uvek u opasnoj zoni s obzirom da ove sezone u treći rang ispada čak osam timova. Budućnost je sa bodom više plasirana dva mesta više od današnjeg protivnika.

Izabrane vesti

Velika drama viđena je u Lazarevcu, gde je Kolubara savladala Jagodinu golom Strahinje Uroševića u drugom minutu nadoknade (1:0). Tok prilično tvrde utakmice promenilo je isključenje veziste gostiju Vladimira Ilića u 76. minutu. Domaći su nakon toga bili uporni i odlični da dođu do tri boda i u tome su uspeli golom u nadoknadi vremena.