Furiozno poluvreme Vojvodine i Čukaričkog, prvi remi Proletera!

Autor: Beta Beta
nedelja 09.08.2020.
23:27
Izvor: Beta, Sportske.net

U vreme dok je Partizan igrao u Humskoj sa Javorom (4:0), još tri meča trećeg kola su odigrana.

Pedja Milosavljevic / STARSPORT

Vojvodina je ostvarila prvu pobedu ove sezone, pošto je kao gost sa 3:1 savladala Voždovac.

Već u prvih pola sata igre, Bojić, Saničanin i Gemović su Vojvodini doneli tri gola prednosti, a početkom drugog poluvremena Gajić je samo ublažio poraz Voždovca.

Čukarički ima sedam bodova posle pobede rezultatom 3:0 nad Radom. Sve je bilo rešeno već posle devet minuta igre, kada su ''Brđani'' postigli sva tri gola, najpre preko Sarića, a onda i preko Marka Docića, koji je pogađao u šestom, pa devetom minutu iz penala.

Proleter nije uspeo da zabeleži i treću pobedu na početku sezone, pošto je u Novom Sadu igrao 1:1 sa Bačkom.

Oba gola postignuta su iz penala - Knežević za Proleter u 77. i Krčmarević u 90. za ekipu Bačke.