SUPERLIGA SRBIJE: Lale ULOVILE Zmajeve, Čuka SRUŠILA građevinu!

Srbija Danas
FK Čukarički
FK Čukarički / Izvor: MN Press

Odigrano treće kolo.

U trećem kolu Superlige Srbije nije bilo većih iznenađenja. TSC je prema očekivanju deklasirao novajliju Zlatibor (5:1), dok su pobede zabeležili Čukarički, Vojvodina i Radnički iz Niša.

MAKEDA STIŽE, TOMANE ODLAZI IZ ZVEZDE: I to nije sve - novi NAPADAČ na Marakani! Brazilac od 800.000

SAMO NJIH NE: Savo o ŽREBU za Ligu Evrope! Trener Partizana ne želi OVOG rivala!

DEKI ODUŠEVIO DELIJE: Stanković se pojavio u DRESU Odža! A ono što je rekao o NJEMU... Pominjao Evropu i ŽREB

Sada Mladost i Spartak imaju po maksimalnih devet bodova, isto koliko ima i aktuelni šampion Crvena zvezda. Mladost je lako kod kuće savladala Inđiju – 2:0 (2:0). Spartak je u Subotici posle preokreta savladao Metalac – 4:1.

Crvena zvezda je nastavila pobednički niz. Tim Dejana Stankovića je rutinski izašao na kraj sa Mačvom u Šapcu gde je trijmfovao sa sigurnih 3:0. Meč su obeležile i dve sporne sudijske odluke. Prva je moguća ofsajd pozicija ili faul kod prvog gola Krstovića, dok je druga očigledan prekršaj nad Benom u kaznenom prostoru o čemu će sigurno biti govora.

Crno-beli su se u Humskoj iskupili za neočekivani poraz u prošlom kolu od Novog Pazara. Izabranici Save Miloševića su već u 25. minutu imali nedostižnih 3:0 preko Sadika (dvostruki strelac) i Sume. Meč je okončan pogotkom japanskog internacionalca Takume Asana za na kraju ubedljih - 4:0 u korist domaćina.

Najviše golova viđeno je u Senti, gde je TSC ubedljivo slavio protiv Zlatiboraca. Dvostruki strelac bio je Skopljak, dok je i napadač Nenad Lukić nastavio golgetersku seriju.

Lučanci su golovima dvostrukog strelca Jovanovića savladali Inđiju, a u vojvođanskom derbiju Bačka je iznenadila Proleter u poslednjim sekundama meča.

Najzanimljiviji okršaj bio je na "krovu", ali je Vojvodina odnela ceo plen protiv Zmajeva. Već u petom minutu Petar Bojić je doveo Lale u vođstvo, da bi do poluvremena Gemović i Saničanin potvrdili trijumf. Utešni pogodak za domaćina delo je Gajića.