ŽUTA PODMORNICA OBEZBEDILA EVROPU: Pobede Viljareala i Valjadolida! VIDEO

LA LIGA

Fudbal -

Fudbaleri Viljareala pobedili su večeras na svom terenu Eibar sa 4:0, u utakmici poslednjeg 38. kola Primere i osigurali peto mesto na tabeli koje vodi u Ligu Evropa.

Viljareal je poveo u 71. minutu a pogodak je postigao Andre-Frank Zambo Angisa. U završnici je dva gola postigao Djerar Moreno, u 86. i 89. minutu, ; konačan rezultat postavio je Moi Gomes u četvrtom minutu nadoknade vremena.

Viljareal je ostvario 18. pobedu u ligi i na petom mestu ima 60 bodova, pet više i utakmicu više od Real Sosijedada.

Eibar je 14. na tabeli sa 42 boda.

Fudbaleri Valjadolida pobedili su na svom terenu Betis sa 2:0.

Golove su postigli Serhio Gvardiola u prvom minutu nadoknade prvog poluvremena i Oskar Plano u 63. minutu.

Valjadolid je 13. na tabeli sa 42 boda, a Betis sa bodom manje zauzima 15. mesto.

Ranije danas Barselona je pobedila Alaves sa 5:0, a preostale utakmice igraju se večeras.